Teknoloji Hakkında Herşey

Şifremi Unuttum Kayıt Ol

Twitter’dan Yeni Bir Uygulama: Twitter Music

Twitter'ın Müzik Uygulaması Geliyor

Cnet sitesinin haberine göre sosyal medyanın önde gelen isimlerinden Twitter geçen ay müzik keşif servisi We Are Hunted’ı satın aldığını bildirmişti.  CNET’in bir takım kaynaklardan elde ettiği bilgide Twitter’ın We Are Hunted’ın teknolojisini kullanarak bir Twitter müzik uygulamasını kullanıma sunmaya hazırlandığını bildirmişti. Kısa bir sürecin ardından bu iddialar gerçeğe dönüştü ve Twitter, We Are Hunted ekibini bünyesine kattığını onayladı.

Twitter’dan Yeni Bir Uygulama Music pcdonanim

We Are Hunted ekibi ise internet sitelerinin kapanacağını, bundan böyle Twitter ile ayrı bir proje üzerinde çalışacaklarını söyledi. Twitter ile ortaklaşa geliştirdikleri projenin ne olduğu açıklamayan We Are Hunted, kısa bir süre içinde kullanıcıların bu konu hakkında bilgilendirileceğini açıklamıştı. Amerikalı ünlü sunucu Ryan Seacrest‘in attığı bir tweet’te Twitter’ın müzik uygulamasının testlerine başladığını ifade etmesi de Twitter kullanıcılarını heyecanlandırdı.

AllThingsD ise Twitter müzik uygulamasının bugün kullanıma sunulacağını iddia etti. music.twitter.com adresi üzerinden ulaşılan sayfada Twitter logosu, #music etiketi ve bir giriş düğmesi sizi karşılıyor. Bu giriş düğmesine tıkladığınız zaman karşınıza izin ekranı geliyor. Bu işlemi yaptıktan sonra sayfa sizi yeniden ana sayfaya yönlendiriyor.  Bunun da sebebi müzik servisinin şu an için test aşamasında olması.Kullanıcılarıyla yakın zamanda buluşacağı ifade edilen müzik uygulamasının, bu haftasonu  Kaliforniya eyaletinin Indio şehrinde düzenlenecek olan Coachella Müzik Festivali‘nde de yayınlanabileceği de söylentiler arasında.

HABERE YORUM YAZ

Lütfen! Yorumlarınızı, görüşlerinizi ve en önemlisi tecrübelerinizi bizle paylaşmayı unutmayınız.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.FOTO GALERİVİDEO GALERİ