Teknoloji Hakkında Herşey

Şifremi Unuttum Kayıt Ol

Ucuz iPhone 5 Geliyor

iPhone 5 Bütçe Dostu Plastik Kasasıyla Geliyor

PCD-ucuz-iphone-5Apple‘ın iPhone üzerinden zarar etmesinden dolayı yeni alternatifler aradığı biliniyordu. Farklı çözüm arayışına giden iPhone plastik kasasıyla bütçe dostu bir telefon çıkarmaya hazırlandığı uzun süredir konuşuluyordu.

Uzun zamandır ortalarda bir “ucuz iPhone” dedikodusu teknoloji forumlarını meşgul ediyordu. Dün ortaya çıkan bir fotoğraf, plastik kasalı ve bütçe dostu olacağı iddia edilen olası iPhone modelini tekrar akıllara getirdi. Fotoğrafın kaynağı Tactus, bir aksesuar ve kılıf üreticisi. Fotoğrafta daha önce görülmemiş bir iPhone kasasının arka kısmı görülüyor. Plastik olduğu anlaşılan kasanın arka kapağının 0,4 – 0,6 mm kalınlığında olduğu söylentiler arasında

Fotoğraftakinin gerçekten yeni bir iPhone modeline ait olup olmadığını henüz bilinmiyor. Ek olarak Tactus, telefonun teknik özelliklerine ait de birtakım detayları da bildirmiş. 3,5 inç Retina ekranlı olacağı iddia edilen telefonda, A5 işlemci ve 5 megapiksel kamera ile geleceği belirtiliyor. Tactus’un ekim ayında 300 dolar fiyatla duyurulacağını iddia ettiği telefon, siyah, beyaz, mavi, kırmızı, sarı olmak üzere beş farklı renk seçeneği ile geleceğini bildirdi.

HABERE YORUM YAZ

Lütfen! Yorumlarınızı, görüşlerinizi ve en önemlisi tecrübelerinizi bizle paylaşmayı unutmayınız.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.FOTO GALERİVİDEO GALERİ