Teknoloji Hakkında Herşey

Şifremi Unuttum Kayıt Ol

Ucuz iPhone Fiyatı Açıklandı

Plastik iPhone'un Fiyatı Açıklandı

PCD-Plastik-iphone-5Daha önce burada haberini yaptığımız Apple‘ın ucuz ürünler segmentinde bu yıl sonunda piyasaya süreceği tahmin edilen plastik iPhone‘un fiyatı belli oldu.

Wall Street Journal gazetesinin haberine göre Apple ucuz materyallerle üreteceği yeni iPhone‘u yıl sonunda çıkaracak. iPhone‘un yüksek fiyatlarından dolayı pazarda bekleneni vermemesi sonucunda plastik materyaller kullanarak üreteceği telefonun fiyat aralığı konusunda da bilgiler gelmeye başladı.

Açıklanan habere göre plastik iPhone 5’in fiyatı 99 ile 149 dolar arasında olacak.

Apple’ın uzun süredir konuşulan yeni telefonu çıkarmasındaki amacın daha fazla tüketiciye ulaşmak olduğu tahmin ediliyor. Fiyatı diğer iPhone’lara göre oldukça ucuz olacak yeni plastik kasalı iPhone 5, Apple’ın kurtarıcısı olacak mı bilinmez. Özellikle düşük maliyetli telefonlarda Android işlemcili telefonların büyük hakimiyeti bulunuyor. Apple bu model ile Çin pazarını da yoklayacak. iPhone 5 ile Çin’de çıktığı ilk hafta 2 milyon satarak rekor kırsa da Apple’ın daha dar gelirli Çinlilere de yeni plastik iPhone ile ulaşması bekleniyor.

HABERE YORUM YAZ

Lütfen! Yorumlarınızı, görüşlerinizi ve en önemlisi tecrübelerinizi bizle paylaşmayı unutmayınız.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.FOTO GALERİVİDEO GALERİ