Teknoloji Hakkında Herşey

Şifremi Unuttum Kayıt Ol

Whatsapp’ın Yeni Rakibi MessageMe iOS ve Android’e Geldi

Whatsapp'ın Rakibi MessageMe Tüm Platformlarda Yayına Girdi

Popüler anlık mesajlaşma uygulamalarından Whatsapp‘a alternatif olarak MessageMe uygulaması iOS ve Android platformlarında kullanıcılara sunuldu.

Son zamanlarda iOS ve Android kullanıcılarının vazgeçilmez anlık mesajlaşma uygulaması arasına giren Whatsapp’a alternatif olarak MessageMe uygulaması hayata girdi. Fakat bu uygulama ücretsiz olması ve özellikleriyle Whatsapp’tan biraz daha farklı. Kısa bir süre içinde App Store‘da en çok indirilen uygulamalar listesinin bir numarasına yerleşerek önemli bir başarıya imza atan MessageMe, hem iOS hem de Android platformundaki kullanıcılara hizmet ediyor.

PCD-message-me-whatsapp

Mesajlaşmanın en hızlısı ve en eğlencelisi sloganıyla yola koyulan MessageMe, kullanıcıların WhatsApp’ta olduğu gibi telefon numarası ile kayıt yapmasına, telefon rehberindeki veya Facebook‘taki arkadaşlarıyla ücretsiz olarak mesajlaşmasına imkan veriyor. BBM’de yer alan PIN kodu mantığı bu uygulamada da yer alıyor. Kullanıcılar anlık mesajlaşma uygulamasına kayıt yaptıktan sonra arkadaşlarını, telefon numarası, Facebook, e-posta veya PIN ile kolay bir şekilde bulabiliyor.

Uygulama üzerinden YouTube videolarını ve iTunes‘ta yer alan müzikleri arkadaşlarınızla paylaşma özelliğiyle de ön plana çıkan bir uygulama. Konum bilgilerinizi arkadaşlarınıza gönderebileceğiniz gibi bas konuş ve walkie-talkie konuşma özelliklerini de kullanmaya imkan veren uygulamanın en dikkat çekici özelliği ise uygulama üzerinden resim çizip bunları arkadaşlarınızla paylaşabiliyor olmak. Bu özelliğin kullanıcılar tarafından sevileceğini şimdiden söylemek mümkün. Kullanıcılar aynı zamanda Facebook veInstagram‘da yer alan fotoğrafları ve videoları uygulama üzerinden arkadaşlarına gönderme imkanı veriyor. Uygulama tüm bu özellikleri bünyesinde barındırması açısından WhatsApp ve diğer anlık mesajlaşma uygulamalarından farklı olduğunu ortaya koyuyor. Uygulamanın iOS 4.3 ve üzeri işletim sistemi yüklü iPhoneiPadiPad mini ve iPod touch, Android platformunda ise Android 2.3 ve üzeri işletim sistemleri ile uyumlu şekilde sorun çıkartmadan çalıştığını da söyleyelim.

MessageMe

FİYAT
Ücretsiz*

BOYUT
iOS: 6,5 MB
Android: 4,8M
YÜKLEMEK İÇİN
iOS https://itunes.apple.com/us/app/messageme/id562075622
Android https://play.google.com/store/apps/details?id=com.littleinc.MessageMe&

HABERE YORUM YAZ

Lütfen! Yorumlarınızı, görüşlerinizi ve en önemlisi tecrübelerinizi bizle paylaşmayı unutmayınız.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.FOTO GALERİVİDEO GALERİ