Teknoloji Hakkında Herşey

Şifremi Unuttum Kayıt Ol

Windows 10 Teknik Önizleme İndir – Resimli Anlatım

30 Eylül'de düzenlenen etkinlikle Microsoft Windows 10'un Teknik Önizleme sürümü kullanıcılarıyla paylaştı.

Windows 10 Teknik önizleme sürümü indirmek için makalemizdeki adımları takip etmeniz yeterli. Windows 10 Teknik önizleme sürümü ücretsizdir. Ama windows 10’u indirebilmeniz için Windows Insider programına üye olmanız gerekiyor. Ücretsiz olan bu işlemi BURAYA TIKLAYARAK gerçekleştirebilirsiniz.

Windows 10 Teknik Önizleme İndir me işlemine adım adım başlayalım.

http://windows.microsoft.com/tr-tr/windows/preview adresine gitmek için linke tıklayın ve sayfanın ortasında gördüğünüz mor renkli “Get Started” butonuna tıklayın.

windows 10 teknik onizleme indir pcdonanim.com

Karşınıza çıkan ekranda Insider programı hakkında kısa bir açıklama ile göreceksiniz. Makalemizin başında bu programı indirmeniz gerektiğini hatırlatmıştık. Çünkü Windows’un önizleme sürümünü indire bilmek için bu programa katılmanız gerekiyor. “Join Now” butonuna tıklayarak Insider programına katılın.

windows 10 teknik onizleme indir  1pcdonanim.com

Kullanım koşullarını okuyun ve sayanın altında gördüğünüz “I Accept” butonuna basın ve sonraki sayfaya geçin.  Bu sayfada Insider programına başarılı bir şekilde katıldığınız gösteren bir ileti alacaksınız.  Yazının içinde göreceğiniz “Install Technical Preview” linkine tıklayarak indirme programı indireceğiniz sayfaya ulaşacaksınız. Ama makalemizin başında bu işlemi yaptıysanız şuan yapmanıza gerek yok.

windows 10 teknik onizleme indir 2pcdonanim.com

Daha sonra indirme sayfasına ulaşacaksınız. Burada ISO formatında linkler olduğunu göreceksiniz. Ama dikkat etmeniz gereken şey bunlardan herhangi birini indirirken karşısında gördüğünüz ürün anahtarlarını not edin. Çünkü kurulumda bu size lazım olacak.

windows 10 teknik onizleme indir 3 pcdonanim.com

Buradan istedinize göre hangisini seçecekseniz onu indirebilirsiniz.

Ayrıca daha önce izlemediyseniz windows 10 tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

HABERE YORUM YAZ

Lütfen! Yorumlarınızı, görüşlerinizi ve en önemlisi tecrübelerinizi bizle paylaşmayı unutmayınız.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.FOTO GALERİVİDEO GALERİ