Teknoloji Hakkında Herşey

Şifremi Unuttum Kayıt Ol

Windows 7 Kullanıcıları İçin İnternet Explorer 10 Geldi

Microsoft Windows 7 İçin İnternet Explorer 10'u Kullanıcıların Beğenisine Sundu

Tarayıcı dünyasındaki gelişme son hızıyla devam ediyor. Son zamanlardaki en büyük rekabet internet tarayıcıları arasında oluyor. Yandex, Google Chrome, Firefox gibi tarayıcıların son zamanlarda çıkardığı güncellemelere ve versiyonlara bir yenilik de İnternet Explorer‘dan geldi.

ie10

Microsoft’un internet tarayıcısı Internet Explorer, 10. Sürümü ile Windows 7 kullanıcılarının beğenisine sunuluyor. İşte Windows 7 için Internet Explorer 10 detayları.

Tarayıcı dünyasındaki savaşına Internet Explorer ile devam eden Microsoft, Windows 7 kullanıcıları için tarayıcının son sürümü Internet Explorer 10’u 2012 Kasım ayında beta sürümüyle kullanıcıların beğenisine sunmuştu.

Aylar sonra beklenen gün geldi ve Internet Explorer 10, Windows 7 kullanıcıları ile tanıştı. Internet Explorer 10’a ilk olarak ön izleme sürümüne sahip Windows 7 kullanıcıları ulaştı, diğer kullanıcılar önümüzdeki hafta itibari ile otomatik güncellemeyle yeni versiyonunu indirebilecekler.

Geliştirilmiş JavaScript performansı sayesinde eskisinden çok daha hızlı olacağını vaat eden Internet Explorer 10, tasarım açısından herhangi bir değişiklik ile gelmezken gelişmiş web standartları, yazım kontrolü ve otomatik düzeltmeler gibi özellikler barındıracak. Ayrıca enerji tüketimimin de azaltıldığı Internet Explorer 10, özellikle dizüstü bilgisayarlarda gözle görülür şekilde pil performansını etkileyeceği görüşünde.

2012 Ekim ayından beri Windows 8 kullanıcılarının kullandığı Internet Explorer 10, Windows 7 kullanıcılarına bakalım beklediklerine değecek performansı sergileyebilecek mi.

HABERE YORUM YAZ

Lütfen! Yorumlarınızı, görüşlerinizi ve en önemlisi tecrübelerinizi bizle paylaşmayı unutmayınız.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.FOTO GALERİVİDEO GALERİ