Teknoloji Hakkında Herşey

Şifremi Unuttum Kayıt Ol

Windows 8 Başlat Menüsü Geliyor

Sonunda Windows 8'e Başlat Tuşu Geliyor

Yepyeni bir tasarımla kullanıcılarının karşısına çıkan windows 8 belkide bu yüzden kullanıcılar tarafından benimsenemedi. Bunlardan en başta gelen eksikliği hissedilen ise başlat menüsü olmuştur. Windows 8 geleneksel arayüzünde olan başlat butonunu sonunda windows 8’e ekleyeceğini duyurdu. Windows 8 Başlat Menüsü Geliyor pcdonanim.com

 

Windows’un yaptığı açıklamada “Bunu yapmak kötü bir fikirmiş” ibaresi dikkat çekti. Microsoft Windows 8.1 de ya da kullanıcıların bildiği ismiyle Windows Blue‘da “Başlat” tuşunu geri getiriyor. Yapılan  iddiayaa göre yeni sürümde kullanıcılardan isteyen Win 8’in Metro arayüzünde devam ederken istemeyen kullanıcılar da klasik masaüstü görünümünü ve kullanımını seçebilecek.

Windows 8 tabletlerde beğenilsede masa üstü yazılım kullananlarda ve dokunmatik ekran kullanmayanlarda aynı etkiyi bırakmadı. Bu yüzden windows 8 windows blue versiyonunda başlat menüsünü yani   windows 7 ve windows xp de olan menü yeniden konulacak. Tabiki bunun windows un olumsuz imajını düzeltip düzeltemeyeceğini bilmiyoruz. Ama merakla windows 8 başlat menüsünün gelmesini belkliyoruz.

HABERE YORUM YAZ

Lütfen! Yorumlarınızı, görüşlerinizi ve en önemlisi tecrübelerinizi bizle paylaşmayı unutmayınız.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.FOTO GALERİVİDEO GALERİ