Teknoloji Hakkında Herşey

Şifremi Unuttum Kayıt Ol

Xigmatek Ters Eksenel Fan Teknolojisi

Xigmatek ten yeni fan teknolojisi Ters Eksenel

Yeni Xigmatek Vektörel P Serisi 80 Plus Platinum güç kaynakları yüksek verimliliğe sahip güç dağıtım sistemlerinin son noktasını temsil eder. Düşük termal imza, ultra düşük gürültülü çalışma ve stabil güç dağıtımı için optimize Vektör P Serisi PSU tasarımının doruk noktasıdır.

Vektör P Serisi Güç Ters Bindirme Fan Teknolojisi ile çalışmaktadır. Xigmatek bu güç kaynağındada yenikleri kullanmaya devam etmiştir.

Xigmatek pcdonanim.com

Ters Thrust termal yönetim moduna girmeden önce 10 saniye boyunca tam hızda normal çalışır, sonra başlangıçta 30 saniye boyunca tam hızda geriye PSU fanı çalışır. Ters Thrust hızla biriken tozları metal ızgara yönlendirir. Böylelikle güç kaynağı her açıldığında temizlenir. Sonuç rekabetçi teklifleri ötesinde MTBF 20% daha serin, sessiz bir güç kaynağı.

Xigmatek Vektör P Serisi Güç Kaynakları son Intel ATX 12V 2.3, SSI EPS 12V 2.92, NVIDIA SLI ve AMD CrossFireX desteği ile son tasarım ve malzeme teknolojileri kullanılarak üretilmiş, sadece kapsülleyen değil, aynı zamanda uygunluğu, uyumluluğu, güvenlik ve operasyon için son endüstri standartları Multi-GPU çalışma, 80 PLUS Platin (600W, 700W) sertifikalı ve endüstriyel sınıfta elektriksel güvenlik ve güvenilirliği bizlere sunar.

Xigmatek Ters Eksenel Fan Teknolojisi bugün PSU’larda en gelişmiş, akıllı ısı yönetimi teknolojisini sağlar. Normal PSU çalışma sırasında tozları fanların üzerinde bulunan ızgaralarda toplar.. Zamanla, bu fanın ısı sarfiyatı azaltır, PSU sıcaklıklar ve kısalır bileşen veya PSU ömrünü artırır.

Ters Eksenel Fan Teknolojisi Her sistem başlangıcında tozların biriktiği fan ızgarasını temizlemek için 30 saniye boyunca hava akışı tersine çevirir. Ve fanı tamamen tertemiz yapar. Daha sonra, son derece akıllı termal yönetim moduna girmeden önce normal çalışma durumuna döner.

Xigmatek Reverse Thrust Fan Technology galerimize aşağıdan ulaşabilirsiniz.

 

 

HABERE YORUM YAZ

Lütfen! Yorumlarınızı, görüşlerinizi ve en önemlisi tecrübelerinizi bizle paylaşmayı unutmayınız.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.FOTO GALERİVİDEO GALERİ