Teknoloji Hakkında Herşey

Şifremi Unuttum Kayıt Ol

Yandex Browser Genel Özellikleri

A'dan Z'ye Yandex Broxser

Son zamlarda tv reklamlarında karşımıza çıkan yandex browser aslında chrome altyapısını kullanıyor. Kısaca yandex browseri anlatacak olursak:

Yandex Browseri sizlere anlatmadan önce indirmek istiyorsanız BURAYA tıklayarak indire bilirsiniz.

Sade ve Hızlı

Yandex browser – internet kullanmayı yep yeni bir bakış açısı ve deneyime dönüştüren tarayıcılardan birtanesi. Hızlı sayfa yükleme özeliği, sık kullanılan sitelerin kolay bir şekilde kaydedilmesi ve sayfa görüntülemek için bolca alan bulunması yandexi tercih etmenizi sağlayacak birkaç özellikten biri. Yandex Broxser turbo modu sayesinde sayfaları düşük internet hızında bile daha hızlı yüklebilirsiniz. Yandex Broxser Turbo modunu aktif etmeyi daha önceki makalelerimizde anlatmıştık. Makalemize BURADAN ulaşabilirsiniz.

pcdonanim-yandex-browser

 

Görsel Favoriler

Yandex browserde diğer browserlerde olduğu gibi sıkça kullandığımız siteleri favorilerimize ekleyebiliyoruz. Ama yandex browserde favori sayfalarınızı görsel bir şekilde görebiliyorsunuz.

pcdonanim-yandex-browser1

 

Akıllı satır

Yandex browserde akıllı satırı kullanarak aramak istediğiniz siteleri ve kelimelir doğru şekilde seçebilir istediğnize daha kolay ulaşabilirsiniz.

pcdonanim-yandexbrowser-akıllı tamamlama

Ve yandex browser kullanıyorsanız girdiğiniz herhangi bir sitede bir haberi okurken üstteki adres satırında haberinin title si çıkıyor. Adres satırına tıkladığınızda haberin linki çıkıyor. Bu internet kullanıcıları için çok iyi bir özellik.

 

Title görüntüsü

yandex-browser-akıllı-satır

 

 

Haberin Kendi linki

yandex-browser-akıllı-satır1

 

Kısa bağlantılar

Yandex borewser girdiğiniz herhangi bir sitenin genel özelliklerini tanır ve sizin için kısa bağlantılar oluşturur.

Kısa bağlantılar

 

Virüslere karşı koruma

Yandex’in güvenlik sistemi web sitelerini denetimini yaparak indirilen dosyalar, Kaspersky antivirüs kontrolünden geçirerik kullanıcı için zararlı olup olmadığını denetler.

pcdonanim yandex browser virüslere karşı koruma

www.pcdonanim.com

HABERE YORUM YAZ

Lütfen! Yorumlarınızı, görüşlerinizi ve en önemlisi tecrübelerinizi bizle paylaşmayı unutmayınız.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.FOTO GALERİVİDEO GALERİ