Teknoloji Hakkında Herşey

Şifremi Unuttum Kayıt Ol

Yandex Browser İle Turbo İnternet Deneyimi Devam Ediyor

Yandex Browser Güncelleme Yaparak 1.5 Sürümünü Yayınladı

Yandex’in Chromium tabanlı olarak geliştirdiği tarayıcı Yandex Browser için 1.5 sürümü yayınlandı. İşte, Yandex Browser 1.5 ile gelen güncellemeler ve yeni özellikler:

Yandex’in internet kullanıcıları için geliştirdiği açık kaynak kodlu internet tarayıcısı Yandex Browser, güncellemeler ve 3 farklı yenilik ile 1.5 sürümüne kavuşarak yenilikleriyle geldi.

PCD-yandex-browser

 

Tablo’ya alabildiğince site ekleyin!

Yandex Browser 1.5 ile gelen 3 yeni özelliklerden ilki Tablo’ya istediğiniz kadar site ekleme özelliği oldu. Bu sayede adres çubuğuna tıklandığında açılan Tablo, artık istenildiği kadar yer imi kaydederek sizin işinizi kolaylaştırıyor.

Gideceğiniz siteyi unuttunuz mu?

Yandex Browser 1.5 ile gelen ikinci yeni özellik ise, adres çubuğuna yazılan kelimeye göre ipucu çıkarması oldu. Bir siteye ulaşacaksınız ancak sitenin adresini kısmen hatırlıyorsunuz, yazmaya başladığınızda Yandex Browser kendisi hemen örnek ve benzer siteler çıkarıyor. Bu sayede unuttuğunuz ancak gitmek istediğiniz sitelerin, gelen bu özellikle rahatça bulunabilmesi sağlanıyor. Girilen kelimedeki karakterler Türkçe dahi olsa aranan site kolaylıkla buluyor. Bu sayede hem daha hızlı olabiliyorsunuz hem de daha fazla klavye kullanmadan direkt olarak adresi görebiliyorsunuz.

Alışverişler daha kolay!

1.5 sürümü ile Yandex Browser’a gelen son özellik ise Hızlı bağlantılar oldu. Oldukça ilginç ve bir o kadarda kullanışlı bir özellik olan Hızlı Bağlantılar özelliği, genel olarak alışveriş sitelerinde kullanıma açılıyor. Bir alışveriş sitesinde alışveriş yaparken kullanacağımız, ödeme , teslimat, sepet gibi sayfaların direk olarak adres çubuğunun sağ kısmında Hızlı Bağlantılar olarak karşımıza çıkacak olması, yapılacak işlemleri kolaylaştıracak bir özellik olarak da Yandex’e eklendi.

PCD-yandex-browser2

 

Yeni özellikler ve iyileştirmeler ile birlikte gelen Yandex Browser 1.5, Chromium 22 sürümüne geçmiş oldu.

Yandex tarayıcıyı indirmek için buraya tıklayın.

HABERE YORUM YAZ

Lütfen! Yorumlarınızı, görüşlerinizi ve en önemlisi tecrübelerinizi bizle paylaşmayı unutmayınız.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.FOTO GALERİVİDEO GALERİ